Sezon letni coraz bliżej! Firma Whirlpool jest do niego w pełni przygotowana. Oferta naszych klimatyzatorów to innowacyjne urządzenia, z którymi żaden upał nie jest straszny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatyzatorów Whirlpool 2017!!

Opublikowano: 12.04.2017Grupa Whirlpool dynamicznie rozwija kategorię akcesoriów i chemii do pielęgnacji domu by aktywnie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Początek 2017 roku obfituje w nowości z serii Wpro, które pomogą w konserwacji urządzeń oraz pielęgnacji domu. Wprowadzono na rynek aż cztery innowacyjne produkty. Zapraszamy do zapoznania się z ich nowymi funkcjonalnościami i możliwościami jakie daje używanie produktów linii Wpro.

Opublikowano: 30.01.2017

W dniach 16 - 18 listopada 2016 roku w Krakowskiej hali EXPO odbyły się największe w Polsce targi dla branży HoReCa oraz wystawców wina z całego świata. Ustanowienie nowego Rekordu Guinnessa, Kuchnia Mistrzów z wieloma gwiazdami świata kulinariów, Inteligentna Restauracja - niezwykły projekt, jakiego w Polsce jeszcze nie było. To tylko wybrane atrakcje, jakie przygotowano dla Zwiedzających podczas 24. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA.

Opublikowano: 21.11.2016