Okres świąteczny w naszych domach czas wzmożonych porządków i wspólnego, rodzinnego gotowania. By przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia przebiegły w tym roku bez potrzeby poświęcenia nadmiernej ilości czasu i środków firma Whirlpool wraz z marką Wpro postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i zaoferować kompleksowe zestawy pielęgnacyjne do domu i kuchni, które ułatwią codzienne obowiązki i przedświąteczne przygotowania.

Opublikowano: 29.11.2017


Miło nam poinformować, iż Whirlpool Polska Appliances gościł jako jeden z największych wystawców na tegorocznej edycji targów Horeca i Enoexpo w Krakowie w dniach 15-17 listopada 2017

Opublikowano: 28.11.2017

26.06.2017 w hotelu Andel’s w Łodzi odbyła się doroczna Konferencja Serwisowa Whirlpool. Podczas Konferencji poruszane były kluczowe zmiany w działalności serwisów autoryzowanych, które wchodzą w życie z początkiem lipca 2017 roku. Spotkanie było także doskonałą okazją do integracji Łódzkiego biura Whirlpool, 55 Serwisów Autoryzowanych oraz Regionalnych Kierowników odpowiedzialnych za wiele kluczowych kategorii produktów sprzedawanych w Polsce i krajach bałtyckich.

Opublikowano: 02.07.2017