Aktualności

26.06.2017 w hotelu Andel’s w Łodzi odbyła się doroczna Konferencja Serwisowa Whirlpool. Podczas Konferencji poruszane były kluczowe zmiany w działalności serwisów autoryzowanych, które wchodzą w życie z początkiem lipca 2017 roku. Spotkanie było także doskonałą okazją do integracji Łódzkiego biura Whirlpool, 55 Serwisów Autoryzowanych oraz Regionalnych Kierowników odpowiedzialnych za wiele kluczowych kategorii produktów sprzedawanych w Polsce i krajach bałtyckich.

Sezon letni coraz bliżej! Firma Whirlpool jest do niego w pełni przygotowana. Oferta naszych klimatyzatorów to innowacyjne urządzenia, z którymi żaden upał nie jest straszny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatyzatorów Whirlpool 2017!!Grupa Whirlpool dynamicznie rozwija kategorię akcesoriów i chemii do pielęgnacji domu by aktywnie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Początek 2017 roku obfituje w nowości z serii Wpro, które pomogą w konserwacji urządzeń oraz pielęgnacji domu. Wprowadzono na rynek aż cztery innowacyjne produkty. Zapraszamy do zapoznania się z ich nowymi funkcjonalnościami i możliwościami jakie daje używanie produktów linii Wpro.

W dniach 16 - 18 listopada 2016 roku w Krakowskiej hali EXPO odbyły się największe w Polsce targi dla branży HoReCa oraz wystawców wina z całego świata. Ustanowienie nowego Rekordu Guinnessa, Kuchnia Mistrzów z wieloma gwiazdami świata kulinariów, Inteligentna Restauracja - niezwykły projekt, jakiego w Polsce jeszcze nie było. To tylko wybrane atrakcje, jakie przygotowano dla Zwiedzających podczas 24. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA.

W dniach 13 – 15 października 2016 roku odbyły się po raz 15 Targi Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zaliczane do największych branżowych targów w europie środkowo-wschodniej przyciągnęły ponad 7000 gości oraz 200 wystawców.

Swój pomysł na firmę prezentują tu przedstawiciele znanych marek z kraju i zagranicy, którzy aktywnie szukają przyszłych franczyzobiorców. Odwiedzający mają do wyboru licencje sieci franczyzowych z kilkunastu branż.