Doroczna Konferencja Serwisowa Whirlpool za nami

26.06.2017 w hotelu Andel’s w Łodzi odbyła się doroczna Konferencja Serwisowa Whirlpool. Podczas Konferencji poruszane były kluczowe zmiany w działalności serwisów autoryzowanych, które wchodzą w życie z początkiem lipca 2017 roku. Spotkanie było także doskonałą okazją do integracji Łódzkiego biura Whirlpool, 55 Serwisów Autoryzowanych oraz Regionalnych Kierowników odpowiedzialnych za wiele kluczowych kategorii produktów sprzedawanych w Polsce i krajach bałtyckich.

Konferencja podzielona była na klika paneli tematycznych, oraz specjalny panel handlowy podsumowujący wyniki zeszłego roku oraz początku roku 2017. Przedstawiciele branży z całej Polski zapoznali się ze strategią firmy oraz realizowanymi aktualnie planami i zmianami w Organizacji. Grupa Whirlpool miała okazję pochwalić się utrzymującą od wielu lat pozycją światowego lidera w dostarczaniu rozwiązań i sprzętów AGD oraz zaprezentować zbliżające się nowości we wszystkich kategoriach produktowych i nowe technologie wprowadzane na rynek w odpowiedzi na oczekiwania klientów zarówno końcowych jak i biznesowych.

Na zakończenie Konferencji wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się bogatą ofertą rozrywek zapewnionych przez organizatora, urokami miasta oraz uroczystą kolacją.

Opublikowano: 02.07.2017